string(14) "Головна" Error: Taxonomy is not defined!

Гарбузове насіння оптом

Гарбузове насіння оптом

Компанія «Світовид» пропонує купити гарбузове насіння оптом по всій Україні. Ми здійснюємо покупку насіння гарбуза різних сортів у населення, сільськогосподарських і аграрних підприємств, а також фермерських угідь. Придбання насіння проводиться оптом і в роздріб за вигідною для продавця ціною. Насіння купуються в спеціальних пунктах компанії з прийому сировини, які розташовані в різних куточках України.

Гарбузове насіння оптом

Поживність насіння гарбуза

Поживність гарбузового насіння пояснюється високим вмістом в них жирів і білків, а також вуглеводів і клітковини. Мінералами насіння гарбуза теж багаті: залізо, марганець, мідь, цинк, фосфор, селен, кальцій, калій, магній разом з амінокислотами, смолами, ефірними маслами, глікозидами і алкалоїдами створюють унікальний склад, що дозволяє полегшити і вилікувати багато захворювань. Білки гарбузового насіння зміцнюють у дітей формується кісткову тканину.

Масло гарбузового насіння: чим корисно?

Якщо регулярно використовувати гарбузова олія або косметичні засоби, до складу яких воно входить, то шкіра завжди буде в тонусі, добре зволоженою, довго залишиться пружною і еластичною, збереже здоров’я і молодість. Можна застосовувати гарбузова олія як пом’якшувальний засіб, для захисту від холоду чи вітру, при лущиться, потрісканої і обвітреною шкірі – особливо для губ. Масло допомагає шкірі опиратися інфекціям, сприяє утворенню та росту нових клітин, покращує стан шкірних судин, забезпечуючи шкірі обличчя повноцінне харчування і надаючи їй здоровий відтінок. Масло гарбузового насіння давно застосовують в народній медицині для лікування шкірних захворювань – наприклад, дерматитів, екземи; також воно ефективно при опіках, ранах, порізах, володіє протизапальними властивостями і відновлює структуру шкірних тканин. Гарбузове насіння, як і масло, часто використовуються в кулінарії: особливо багато різних рецептів можна знайти в зарубіжних збірниках, проте в нашій країні вони рідко додаються в страви – хіба що в випічку. У нас гарбузове насіння звикли їсти просто так, і це завжди смачно і корисно, навіть якщо немає проблем зі здоров’ям або нестачі поживних речовин. Якщо ви купуєте гарбузове насіння, не беріть очищені, так як рослинні жири – найкорисніше, що в них є, окислюються на відкритому повітрі і замість користі можуть додати вам проблем зі здоров’ям.

Купити гарбузове насіння оптом

Для приобретения доступны крупные партии тыквенных семечек. Нашими заказчиками выступают заграничные предприятия по изготовлению масел, сухих смесей, супермаркеты, рестораны, предприятия аграрной сферы, фермерские хозяйства. Для оформления заказа на крупную поставку тыквенных семечек по доступным ценам свяжитесь с представителями фирмы по указанным контактным данным. Вся продукция нашей компании гарантировано имеет сертификаты высшего европейского качества, а также всю необходимую экспортную документацию.

Замовити консультацію