string(14) "Головна"

Про компанію

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

«СВІТОВІД ТРЕЙД КОМПАНІ» заснована у 2012 році на території України. Наша компанія спеціалізується на покупці, попередній підготовці, очищенні, оптовій реалізації та експорті органічних продуктів харчування: грецьких горіхів, гарбузового насіння, квасолі, вишні, яблук.

Діяльність компанії основана на переробці придбаної у населення сировини за допомогою сучасних європейських технологій. У своїй роботі ми використовуємо як сучасне обладнання, так і ручну працю, що значно підвищує якісні показники готової продукції.

У розпорядженні компанії є сучасні виробничі потужності, що включають в себе:

  • розколочні апарати;
  • сортувальне обладнання;
  • виробничі цехи установлених нормативів;
  • відділ упаковки та збуту продукції.

У штаті підприємства працює виключно кваліфікований персонал: відділ упаковки та збуту 24 людини, ручна переробка 148 людей. Усі виробничі площі, а також обладнання компанії відповідає передовим європейським стандартам та вимогам із санітарно-гігієнічної та екологічної чистоти виробництва, що підтверджено відповідними сертифікатами міжнародного зразка.

Купівля сировини

На сьогоднішній день ми налагодили успішну роботу у спеціалізованих пунктах із збору та придбання сировини у населення. Нові точки закупівлі постійно відкриваються в різних регіонах нашої країни по мірі динамічного розвитку підприємства. Оптова закупівля сировини виконується в об’ємах від 1 тонни.

Переробка горіхів, квасолі, фруктів

На початковому етапі ми купуємо сировину у непідготовленому для подальшого використання вигляді, яке згодом проходить обов’язкову первинну очистку від сміття та бруду. Сортування здійснюють співробітники вручну, а також за допомогою спеціалізованих технічних комплексів. Для підвищення та збереження натуральних якостей продукції, ми виконуємо обов’язкову апаратну сушку горіхів із збереженням вологості до 7%. Насіння та квасоля очищуються від сміття та готуються до реалізації відповідно до потреб замовника. Відсортована та оброблена продукція запаковується в екологічно чисту упаковку (поліетилен, картонні ящики тощо).

Експорт продукції

Після ретельної переробки, підготовлений та якісно запакований товар ми відправляємо на експорт замовникам з Європи та країн ближнього зарубіжжя. Наша органічна продукція відповідає міжнародному сертифікату якості європейського стандарту ЄЕК ООН DDP – 02. Товар відпускається оптом, в об’ємі від 1 тонни. Компанія «СВІТОВИД ТРЕЙД КОМПАНІ» здійснює оперативне перевезення продукції транспортними компаніями за кордон, маючи у наявності усі необхідні документи та сертифікати якості.

Свої заявки на покупку/продаж сировини та готової продукції ви можете залишити, використовуючи електронну форму чи поштову адресу компанії, а також зв’язавшись безпосередньо з представниками нашої компанії за вказаними на сайті контактними даними.

Svitovid – завжди натуральне!

 

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію