string(14) "Головна"

Квасоля

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Квасоля – це натуральний продукт, що бережно вирощений в екологічно чистих регіонах України. Сушена очищена квасоля по праву вважається одним з кращих та найбільших джерел білка для організму людини. Серед неоціненних якостей цього продукту можна виділити легку засвоюваність та дуже низьку калорійність. При цьому квасоля містить величезну кількість корисних речовин та вітамінів.

Серед великої кількості сортів та видів квасолі, найбільш популярними для вживання у їжу є:

  • червона квасоля;
  • біла квасоля;
  • квасоля, що в’ється.

Усі перераховані види бобових доступні для оптового продажу на експорт в компанії «Світовід Трейд Компані».

Покупка квасолі на території України

Наша компанія є оптовим та роздрібним покупцем різних сортів квасолі у населення, аграрних підприємств, фермерських та господарських угідь. На цей момент відразу в декількох регіонах країни діють пункти з прийому квасолі. Ми купуємо цю продукцію різних сортів за вигідними цінами для подальшої переробки та продажу за кордон.

Переробка квасолі

Квасоля, що купується, незалежно від сорту, в обов’язковому порядку підлягає ретельній обробці на підприємстві «Світовід». Компанія використовує ручну працю спеціалістів, а також машинне обладнання для очищення бобових культур від сміття та бруду. Квасоля також проходить етапи сушки та сортування. Фасування підготовленої продукції здійснюється в поліпропіленові мішки вагою по 25 кг або 50 кг.

Продаж квасолі на експорт

Готова сушена квасоля відправляється на експорт до країн Європи оптом. Нашими покупцями є супермаркети, продуктові сільськогосподарські магазини, підприємства харчової промисловості, ресторани, а також справжні гурмани, які складають свій раціон виключно з корисних та безпечних органічних продуктів. Ця квасоля повністю придатна для вживання у їжу, відповідає вищим європейським стандартам якості та екологічної чистоти.

Для продажу та покупки квасолі звертайтеся до представників компанії за вказаними контактними даними.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію