string(14) "Головна"

Половинка екстра

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Наша компанія займається скуповуванням, переробкою та оптовою реалізацією половинок волоського горіха кольору екстра. Волоський горіх половинка екстра – натуральний, екологічно чистий продукт, що є багатим джерелом вітамінів, мінералів та рослинного білку. Горіх вирощується та збирається на території України та купується у населення в спеціалізованих пунктах, відкритих по всій країні.

Пропонуємо купити волоський горіх половинку екстра оптовими партіями на експорт для вживання у їжу та подальшої переробки. Також завдяки своїм естетичним характеристикам (гарній формі та приємному золотому відтінку) горіх екстра половинка активно використовується в кулінарії, у процесі приготування різних страв, салатів (фруктових та овочевих). При додаванні цього інгредієнту стають смачнішими, кориснішими та набувають більш вишуканого зовнішнього вигляду різні десерти, випічка (кекси, торти, хліб, оладки та інші вироби з борошна). За рахунок своєї високої калорійності горіх надає ситності овочевим вегетаріанським стравам.

Компанія «Світовід» ретельно очищує горіхи від сміття, сортує за кольором та розміром, після чого фасує в екологічно чисте пакування – коробки з картону по 10 кг., застелені пергаментним жиростійким папером. В них горіх може упаковуватися у відкритому вигляді чи фасуватися додатково у вакуумні пакування вагою по 5 кг.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію