string(14) "Головна"

Чорний горіх

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Екологічно чистий, висушений чорний волоський горіх має яскраво виражений смак, відрізняється великою концентрацією вітамінів та рослинного білка. Існує помилкова думка, що чорні горіхи – це брак. Однак це далеко не так. Як стверджують фітосанітарні експерти, чорний горіх за своїм різнобічним впливом на організм людини нічим не відрізняється від світлого горіха.

Цей продукт містить у собі вітаміни групи В, С, РР, а також вітаміни А та Е, тому допомагає зміцнювати судини, корисний при діабеті, авітамінозі, малокрів’ї та склерозі. Також в горіхах міститься велика кількість корисних мікроелементів, таких як залізо, калій, магній, фосфор, кремній, кобальт, марганець та ін.

У харчовій промисловості чорний горіх використовують для давки та отримання горіхового масла. Отримане шляхом пресування волоського горіха масло є багатим на жирні кислоти, а також є цінним дієтичним продуктом.

Ми реалізуємо чорний волоський горіх оптовими партіями від 1 тонни в ящиках з картону по 10 кг або у вакуумних пакетах по 5 кг, фасованих в картонні ящики. Він може мати як цілісну, так і роздроблену структуру. Горіх ретельно очищений та відсортований за допомогою обладнання та фахівців компанії «Світовід Трейд Компані».

Пропонуємо купити волоський горіх чорний за вигідними та доступними цінами. Експорт продукції супроводжується наявністю сертифікатів європейської якості з необхідною транспортною документацією. Також для замовлення доступні партії з міксу горіхів різних сортів.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію