string(14) "Головна"

Бурштин половинка

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Пропонуємо до оптового продажу волоський горіх в половинках бурштин. Це відбірний корисний органічний продукт, вирощений в екологічно чистих регіонах України та ретельно перероблений спеціалістами компанії «Світовід». Його використовують не тільки як гастрономічний делікатес, але й як ефективний лікарський засіб у боротьбі з багатьма недугами.

Волоський горіх половинка метелик бурштин за формою нагадує метелика з розкритими крилами, тому і отримав току асоційовану назву. Горіх цієї форми проходить процес ретельного очищення та переробки.

У спеціальних умовах та з використанням сучасного обладнання проводиться ретельне очищення горіха на 99,9% та його подальше висушування до оптимального рівня вологості (близько 7%). Після цього продукція упаковується в екологічно чисту тару та готується для відправлення до замовника. Горіх половинка бурштин призначений для експорту в Європу та країни ближнього зарубіжжя.

Товар відпускається в поліетиленовій вакуумній упаковці (по 5 кг) чи картонних ящиках з пергаментним жиростійким папером. Кожна коробка має вагу у 10 кг. Експорт горіхів відбувається з наявністю усієї транспортної документації та сертифікатів якості. Продукція гарантовано відповідає вищому стандарту якості європейського зразка (ЄЕК ООН DDP – 02).

Також, за бажанням клієнта, упаковка може містити мікс з половинок горіхів обраної пропорції.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію