string(14) "Головна"

Гарбузове насіння

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Насіння гарбуза – багатий на корисні речовини продукт, що з давніх давен присутній в раціоні людини. Гарбузове насіння є джерелом амінокислот, вітамінів групи A, B, C, D, E, K, а також насичене жирними рослинними кислотами та мінералами. Насіння гарбуза відмінно заміняє тваринні жири, що складають невід’ємну частину раціону вегетаріанців та сироїдів.

Вживання гарбузового насіння, а також масла з насіння гарбуза сприяє підтриманню краси та здоров’я. Насіння та масло гарбуза насичені цинком та іншими мінералами, що є основою підтримання здорового та гарного волосся, нігтів, шкіри.

На території України вирощують різні сорти гарбуза, з яких згодом добувають насіння для подальшої переробки та продажу. Помірний клімат України сприяє вирощуванню та збору гарбузових культур в екологічно чистому середовищі. Поширеними сортами гарбуза, з якого ми отримуємо насіння, є:

  • український багатоплідний;
  • стофунтовка;
  • волоський;
  • український сірий;
  • болгарка та інші.

Покупка гарбузового насіння

Компанія «Світовід Трейд КОмпани Трейд Компані» здійснює покупку насіння гарбуза різних сортів у населення, сільськогосподарських та аграрних підприємствах, а також у фермерських угідь. Придбання насіння здійснюється оптом та в роздріб за вигідною для продавця ціною. Насіння купується у спеціальних пунктах компанії з прийому сировини, що розташовані в різних куточках України.

 Експорт насіння гарбуза за кордон

На підприємстві «Світовід Трейд Компані» насіння гарбузи піддаються ретельному сортуванню та очищенню від сміття. Насіння сушиться до придатного для вживання вигляду та підготовлюються для експорту з України до країн Європи. На кінцевому етапі гарбузове насіння упаковується в екологічно чисту тару та відправляється оптовими поставками за адресою замовника.

Для придбання доступні великі партії гарбузового насіння. Нашими замовниками виступають закордонні підприємства з виготовлення масел, сухих сумішей, супермаркети, ресторани, підприємства аграрної сфери, фермерські господарства.

Для оформлення замовлення на велику поставку гарбузового насіння за доступними цінами зв’яжіться з представниками фірми за зазначеними контактними даними. Уся продукція нашої компанії гарантовано має сертифікати вищої європейської якості, а також усю необхідну експортну документацію.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію