string(14) "Головна"

Вишня

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Плоди вишні – натуральний та корисний продукт, що вживається в їжу як смаколики, десерт, активно використовується у харчовій промисловості, а також у лікарських цілях. Різні сорти вишні, яких загалом у світі нараховується більше 60 основних видів, містять велику кількість поживних речовин та вітамінів. У плодах цієї ягоди концентруються різні амінокислоти, пектинові речовини, вітаміни групи A, C, E, B, P, а також фолієва кислота.

Вишня, зібрана у різних куточках України, класифікується на крупніші та дрібні сорти, що відноситься до світлого та чорного виду. Усі вони мають приємний смак та необхідний набір корисних речовин. Цей продукт дуже поширений до використання у приготуванні різних страв у якості харчової добавки, під час приготування фруктових пюре та соків, лікерів, компоту та джему. Також компанія реалізує вишню на заморозку.

Придбання вишні

Компанія «Світовід Трейд Компані» здійснює оптову та роздрібну закупівлю вишні в екологічно чистих регіонах України. Пункти з прийому фруктової сировини знаходяться в різних регіонах країни. Ми купуємо вишню різних сортів та розмірів у великому об’ємі для подальшої переробки на заводі. Готовий продукт призначений для подальшої реалізації на внутрішньому ринку.

Вишня купується у населення, фермерських господарствах, власників садів, на аграрних підприємствах, приватних господарських садибах і т.д. Ми пропонуємо вигідні ціни для оптових та роздрібних продавців.

Продаж вишні в Україні

Оброблена сировина з плодів вишні у придатному для замовника вигляді відправляється на подальшу переробку до українських покупців. Компанія «Світовід Трейд Компані» виступає у якості великого оптового постачальника вишні для виробничих підприємств. Ми щільно співпрацюємо з консервними заводами з виготовлення концентратів, морсів та соків. Доставку продукції компанія здійснює оперативно, а реалізація товару проходить з усією належною документацією. Натуральна фруктова сировина гарантовано має сертифікати відповідності українським нормам та параметрам якості.

Для продажу чи оптового придбання вишні Вам необхідно зв’язатися з менеджерами компанії «Світовід Трейд Компані», які оперативно приймуть замовлення та оброблять отриману заявку у найкоротші терміни.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію