string(14) "Головна"

Яблуко

Органічні продукти, вирощені з любов'ю

Натуральні яблука кращих сортів – це смачний та корисний продукт органічного походження, що широко використовується в кулінарії, харчовій промисловості та просто для застосування у їжу по всьому світу. Перероблені яблука застосовуються для виготовлення соків, пюре, сухофруктів. Яблучну сировину часто застосовують в якості концентрату, смакової добавки та для приготування національних страв.

У садах на території України, в екологічно чистих природних умовах, вирощують літні, осінні та зимові сорти яблук. У залежності від сорту, яблука можуть мати різний смак, колір та розмір.

Найбільш популярними сортами яблук, що вирощуються в Україні, є:

  • літні: мельба, папіровка, грушовка, квінті, мантет;
  • осінні: антонівка, макінтош, спартак, слава;
  • зимові: голден, медуниця, ріхард, кутузовець, синап.

Залежно від пори року компанія «Світовід Трейд Компані» реалізує різні сорти яблук оптом для замовників на внутрішньому ринку. Уся органічна фруктова продукція сертифікована та строго відповідає вітчизняним стандартам якості.

Покупка яблук

Наша компанія скуповує оптом та в роздріб яблука різних сортів для подальшої фабричної переробки. Яблука закуповуються в об’ємі від 1 тони. Покупка здійснюється в пунктах прийому фруктової сировини, розташованих в регіонах країни. Ми завжди пропонуємо вигідні ціни у відповідності до якості продукту, що купується. Компанія «Світовід» купує яблука у сільськогосподарських та аграрних підприємств, ферм, власників крупних яблучних садів та приватних осіб.

Продаж яблук на експорт

Перероблені яблука після очищення та сортування упаковуються у відповідності до чинних в Україні стандартів, після чого відправляються замовнику за вказаною адресою. Компанія «Світовід Трейд Компані» є крупним та провіреним постачальником органічної продукції для консервних заводів, фабрик, супермаркетів на території нашої країни. Увесь товар є гарантовано натуральним продуктом та має у наявності відповідні сертифікати якості.

Зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними для оформлення замовлення на великі поставки яблук, вирощених на екологічно чистих землях України.

Наші переваги
grass
Дбайливий ДОГЛЯД

Всі продукти вирощені на родючих землях

grass
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дбаємо про користь кожного продукту

grass
ЗІБРАНО З ЛЮБОВ'Ю

Зібрано та оброблено руками людини з любов'ю

grass
ЕКОЛОГІЧНО

Наші продукти екологічні

grass
АСОРТИМЕНТ

Пропонуємо широкий асортимент продукції

grass
ПРОЗОРІСТЬ

прозорість співпраці

Замовити консультацію